Heeft u een vraag,
bel ons op 06-13960829

Spreekuur alleen op afspraak
06-13960829

U kunt ons e-mailen:
secretariaat@mevm.nl

Spreekuur MEVM

Naast de website, de e-mail, bezoeken aan bewonerscommissies, vinden we dat een spreekuur een waardevolle aanvulling is op de mogelijkheden om met de huurders in contact te komen.

Op het spreekuur kunt u terecht met uw vragen over uw rechten als huurder of woningzoekende bij Actium, als u het idee hebt niet echt gehoord te worden of als u ideeën hebt hoe Actium haar aanbod en dienstverlening zou kunnen verbeteren.

U bent iedere donderdag tussen 10.30-12.30 uur welkom op het spreekuur aan de Portugallaan 10, 9403 DS Assen. U hoeft voor dit spreekuur geen afspraak te maken.

In deze corona-tijd is het momenteel niet mogelijk zonder afspraak langs te komen. Via telefoonnummer 0613960829 kunt u ons altijd bellen en dan kunnen we bespreken of een persoonlijk bezoek mogelijk is.
Dat bezoek kan dan plaatsvinden bij ons op kantoor of bij u thuis.
Hierbij nemen wij altijd de coronamaatregelen in acht, zoals anderhalve meter afstand, mondkapjes en handen desinfecteren.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Column

“Kijk daar nog een vlinder!”
Met z’n tweeën, zittend op de vensterbank, zijn we naar vlinders en andere insecten aan het kijken. De voortuin had tot een paar maanden geleden nog geen definitieve bestemming gekregen.

Lees verder »

Woonlastenonderzoek

In het najaar van 2023 is er opnieuw een woonlastenonderzoek in Drenthe uitgevoerd. De resultaten zijn verontrustend: gemiddeld één op de drie huurders kan in mogelijke geldproblemen komen omdat de totale woonlasten gemiddeld 100 euro in de maand stijgen.

Lees verder »
Ga naar de inhoud