Heeft u een vraag,
bel of app ons: 06-13960829 
maandag t/m donderdag

Spreekuur alleen op afspraak
06-13960829

U kunt ons e-mailen:
secretariaat@mevm.nl

Pilot energie-display’s

Voor de start van een proef met energiedisplays is MEVM op zoek naar 100 huurders van Actium die in het bezit zijn van een slimme energiemeter.  Voordat deze massaal ingezet gaan worden, willen we eerst weten of deze display écht makkelijk in gebruik is en of ook onze huurders er een besparing mee behalen.

MEVM vindt het belangrijk dat de woonlasten van de huurders worden beperkt én dat we een verplichting hebben in de beperking van de opwarming van de aarde. Beide doelen zijn te bereiken door vermindering van het energieverbruik.
Uit onderzoek is gebleken dat een zogenaamde inhome-display – een schermpje dat je overal kunt neerzetten – een makkelijk hulpmiddel kan zijn.

Meld je aan via het onderstaande formulier

Met de display’s die wij willen inzetten worden geen gegevens centraal opgeslagen. Je blijft zelf de enige die het verbruik van minuut tot minuut kan inzien. Ze blijven wel bewaard in de display, zodat jezelf wel een historisch overzicht kunt oproepen op het apparaat.
Ook is het mogelijk het tarief van je leverancier in te voeren, zodat je niet alleen ziet van het verbruik in watts is, maar ook wat dat kost.

Om aan het eind van de proef te kunnen beoordelen of een energie-display echt kosten bespaard, wordt u opgenomen in een deelnemersgroep. Van de netbeheerder krijgen we informatie over het verbruik van de gehele groep, niet van u als individuele deelnemer.
Hiermee is de anonimiteit gewaarborgd.

Na afloop van de pilot (zomer 2018) wordt de deelnemersgroep opgeheven en levert u de energie-display weer in.
Óf u neemt hem tegen een kleine vergoeding over.

Alle details krijgt u te horen op een informatie-bijeenkomst waarvoor u zich via onderstaand formulier kunt opgeven.
Opgave verplicht nog toch niets.


Dit is een bericht uit het archief. Opgave voor de energiedisplay is niet meer mogelijk.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Werkplan 2025 MEVM

Ook in 2025 zal huurdersorganisatie MEVM zich hard maken voor een goede belangenbehartiging van de (huidige en toekomstige) huurders van Actium. Hiervoor heeft MEVM een werkplan opgesteld. In het werkplan staat welke thema’s voor ons het komende jaar belangrijk zijn en welk activiteiten voor 2025 gepland staan. Lees verder voor de highlights en het volledige plan.

Lees verder »

MEVM tekent prestatieafspraken onder protest

De meerjarige afspraken die MEVM samen maakt met Actium en de gemeenten hebben o.a. betrekking op betaalbaarheid en beschikbaarheid. Omdat MEVM grote zorgen heeft over deze twee thema’s heeft MEVM de actualisaties van deze afspraken onder protest getekend en een disclaimer laten opnemen.

Lees verder »

Column

We hebben allemaal vroeger wel een bepaald beroep voor ogen gehad dat je wilde worden als volwassenen. Zelf wilde ik heel graag profvoetballer, schrijver of rockgitarist worden. Ondanks het spelend lid geweest te zijn van een voetbalvereniging, het werken in het boekenvak en het bezitten van een gitaar, is het niet geworden wat ik als klein jongetje dacht te worden.

Lees verder »

Even voorstellen

Tanno van de Kamp is op oktober toegetreden tot het bestuur van MEVM. Met zijn 29 jaar is hij het jongste bestuurslid in de geschiedenis van MEVM. Tanno zal zich vooral inzetten voor de jonge huurders van Actium.

Lees verder »
Collage planten-rotatie-contour

Ontvang het laatste nieuws in uw e-mail

Schrijf u in voor de digitale nieuwsbrief en ontvang als dank een zakje zaad waarmee u uw tuin of balkon opfleurt en een bron schept voor bijen en vlinders.

Ga naar de inhoud