Heeft u een vraag,
bel of app ons: 06-13960829 
maandag t/m donderdag

MEVM behartigt de belangen van alle (nieuwe) huurders van Actium

U kunt ons e-mailen:
secretariaat@mevm.nl

MEVM bij inloopbijeenkomst Zeeheldenbuurt

Met ingang van 1 juli heeft Actium de woningen in de Zeeheldenbuurt in Hoogeveen overgenomen van Woonconcept. Deze verouderde woningen worden de komende jaren gesloopt worden en er komt nieuwbouw voor in de plaats. Op dinsdag 1 juli was er van 14.00 tot 20.00 uur een inloopbijeenkomst voor de huurders in Dorpshuis Het Oor.

Hier konden de bewoners van de Zeeheldenbuurt kennis maken met Actium. Medewerkers van Actium informeerden hen over de sloop, het sociaal reglement en vertelden aan de hand van de eerste tekeningen meer over de nieuwbouwplannen. Ook konden ze ter plekke een afspraak maken voor een huisbezoek. Meer dan 100 bezoekers trotseerden de hitte om zich goed te laten informeren.

MEVM was ook deze dag ook aanwezig. Met de overgang van de woningen van Woonconcept naar Actium, is MEVM de nieuwe huurdersorganisatie voor de huurders. Tot dan toe was dit Huurdersvereniging Cascade. De inloopbijeenkomst was een goede gelegenheid om de bewoners van de Zeeheldenbuurt te laten zien dát we er zijn en wat we doen. We hebben veel bezoekers gesproken en van informatie voorzien.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Het jaarverslag 2024 staat online

Het jaarverslag van MEVM over 2024 staat online. Dit verslag geeft een goed overzicht van wat wij als huurdersorganisatie zoal doen voor u als huurder. Dit gaat van deelnemen aan overleggen met Actium en gemeenten tot het organiseren van bewonersavonden. We nodigen u dan ook van harte uit om het jaarverslag 2024 door te nemen.

Lees verder »

MEVM bij inloopbijeenkomst Zeeheldenbuurt

Met ingang van 1 juli heeft Actium de woningen in de Zeeheldenbuurt in Hoogeveen overgenomen van Woonconcept. Deze verouderde woningen worden de komende jaren gesloopt worden en er komt nieuwbouw voor in de plaats. Op dinsdag 1 juli was er van 14.00 tot 20.00 uur een inloopbijeenkomst voor de bewoners. MEVM was deze dag ook aanwezig om de bezoekers te informeren.

Lees verder »

Column: Welkom in de digitale wereld

Een nieuwe telefoon is een zegen maar ook een bron van frustratie. Ik kan altijd ontzettend genieten van het uitpakken van een nieuwe, in mijn geval, Samsung. Hoe ziet hij eruit? Ligt de telefoon lekker in de hand. Maar dan begint het!

Lees verder »

MEVM Jongerenpanel: laat je stem horen

MEVM vindt het belangrijk dat juist ook jongeren meedenken bij het maken van visie en beleid. Jongeren zijn op dit moment ondervertegenwoordigd in het uitspreken van hun belangen richting Actium. MEVM is daarom bezig met het opzetten van een jongerenpanel, hét platform voor jou als jonge huurder om bij Actium je stem te laten horen.

Lees verder »