Heeft u een vraag,
bel of app ons: 06-13960829 
maandag t/m donderdag

Spreekuur alleen op afspraak
06-13960829

U kunt ons e-mailen:
secretariaat@mevm.nl

De Huurcommissie zoekt nieuwe zittingsleden

Bij geschillen tussen huurders en verhuurders kan je terecht bij de Huurcommissie. De onpartijdige en  onafhankelijke organisatie doet juridisch bindende uitspraken. Geschillen worden behandeld door de zittingscommissies van de Huurcommissie die bestaat een zittingsvoorzitter, één lid uit de kring van huurders en één uit de kring van verhuurders.

De Huurcommissie is op zoek naar nieuwe zittingsleden en heeft daarvoor een vacature uitgezet.

Als zittingslid bereid je samen met de zittingsvoorzitter en collega zittingslid de zaak grondig voor waarna de commissie gezamenlijk een uitspraak doet om het geschil op te lossen en de partijen weer bij elkaar te brengen. Deze zittingen vinden zowel digitaal als fysiek plaats. De tijdsinvestering is ongeveer drie dagdelen per maand en hier staat een financiële vergoeding tegenover.

Bekijk hier de volledige vacature en bijbehorende arbeidsvoorwaarden en functievereisten. Solliciteren kan tot en met 26 januari.

Facebook
Twitter
LinkedIn

De Huurcommissie zoekt nieuwe zittingsleden

De Huurcommissie is een onpartijdige en onafhankelijke organisatie die juridisch bindende uitspraken doet bij geschillen tussen huurders en verhuurders. Geschillen worden behandeld door de zittingscommissies en hiervoor zoekt de Huurcommissie nieuwe leden. Reageren op de vacature kan t/m 26 januari.

Lees verder »

Werkplan 2025 MEVM

Ook in 2025 zal huurdersorganisatie MEVM zich hard maken voor een goede belangenbehartiging van de (huidige en toekomstige) huurders van Actium. Hiervoor heeft MEVM een werkplan opgesteld. In het werkplan staat welke thema’s voor ons het komende jaar belangrijk zijn en welk activiteiten voor 2025 gepland staan. Lees verder voor de highlights en het volledige plan.

Lees verder »

MEVM tekent prestatieafspraken onder protest

De meerjarige afspraken die MEVM samen maakt met Actium en de gemeenten hebben o.a. betrekking op betaalbaarheid en beschikbaarheid. Omdat MEVM grote zorgen heeft over deze twee thema’s heeft MEVM de actualisaties van deze afspraken onder protest getekend en een disclaimer laten opnemen.

Lees verder »
Collage planten-rotatie-contour

Ontvang het laatste nieuws in uw e-mail

Schrijf u in voor de digitale nieuwsbrief en ontvang als dank een zakje zaad waarmee u uw tuin of balkon opfleurt en een bron schept voor bijen en vlinders.

Ga naar de inhoud