Ga naar de inhoud

Heeft u een vraag,
bel of app ons: 06-13960829 
maandag t/m donderdag

MEVM behartigt de belangen van alle (nieuwe) huurders van Actium

U kunt ons e-mailen:
secretariaat@mevm.nl

Tijdens de feestdagen hebben we aangepaste openingstijden.
Ook zijn we telefonisch en per mail minder bereikbaar.

Donderdag 26 december (Tweede Kerstdag) zijn we gesloten.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Column: Welkom in de digitale wereld

Een nieuwe telefoon is een zegen maar ook een bron van frustratie. Ik kan altijd ontzettend genieten van het uitpakken van een nieuwe, in mijn geval, Samsung. Hoe ziet hij eruit? Ligt de telefoon lekker in de hand. Maar dan begint het!

Lees verder »

MEVM Jongerenpanel: laat je stem horen

MEVM vindt het belangrijk dat juist ook jongeren meedenken bij het maken van visie en beleid. Jongeren zijn op dit moment ondervertegenwoordigd in het uitspreken van hun belangen richting Actium. MEVM is daarom bezig met het opzetten van een jongerenpanel, hét platform voor jou als jonge huurder om bij Actium je stem te laten horen.

Lees verder »

Top 10 zomerbloeiers voor tuin en terras

Ook met een kleine tuin, balkon of gevelstrook kun je deze zomer genieten van een weelderige bloemenzee. Speciaal voor jou selecteerden we 10 makkelijke en betaalbare zomerbloeiers die zorgen voor kleur en sfeer. Of je nu een rasechte tuinierder bent of liever geniet van een kopje koffie in de zon, met deze bloeiers kan iedereen uit de voeten. Geschikt voor in de zon of juist in de schaduw.

Lees verder »

Ontdek de nationale parken in Drenthe en Friesland

In de zomer is het heerlijk vertoeven in één van de drie Nationale Parken in Drenthe en Friesland. Een wandeling of fietstocht in het Drents-Friese Wold, de Drentsche Aa of het Dwingelderveld is een leuk uitje voor het hele gezin. Neem een picknickmand mee en heb plezier voor tien! Lees verder voor meer leuke tips voor een gratis uitje.

Lees verder »